Ana Sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Fotogaleriler Kadınlar klübü
Öykü Deneme Ressamlar Seramik Serpilce Örgüler Şirin Gurme Video klipler

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

  Previous arrowNext Arrow

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

AK Partide aktif politika yapacak

Rita Hayworth’ın İstanbul şubesi

Cenk Tezel, 03.11.2004

Günay Tuncel’le eşi Ahu Tuncel geçtiğimiz gece AKM’deki Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na katıldılar.

Ahu Hanım yerlere kadar uzanan siyah eteği ve renkli bluzuyla oldukça şıktı. Saçlarına yeni bir tarz veren Ahu Hanım’a gecede iltifatlar yağdı. Eşinin Hollywood’un unutulmaz aktristi Rita Hayworth’a benzetildiğini duymak ise Günay Tuncel’i gururlandırdı.

Sanatçı dostları yalnız bırakmadı

Ünlülerin makyözü Ahmet Yıldırım, makyaj okulu ‘Yıldırım’s Make Up Studio’yu geçtiğimiz hafta hizmete açtı. 12 kişinin eğitim göreceği okul, makyaj tekniklerini öğrenmek isteyen hanımlara yol gösterecek. Haftada bir gün, 3 saatlik derslerden oluşan 2 aylık kurs sonunda öğrencilere sertifika verilecek. Kozmetik üzerine eğitim alan ve Amerika’da 6 ay makyaj kurslarına devam eden Yıldırım, ‘Bugüne kadar birikimlerimi hep sanat dünyasının ünlü isimleriyle paylaştım. Okul sayesinde hanımlarımıza nasıl makyaj yapılacağını ve doğru teknikleri öğreteceğim. Hatta yeteneklileri asistan olarak yanıma almayı düşünüyorum’ dedi. Yıldırım’ı, okul açılışında İpek Tuzcuoğlu ile Seray Sever yalnız bırakmadı.

Barış elçisi Uğur

İlhan Şeşen’le kavgalı olan si Nilhan Aydın, barışmamaya kararlı görünüyor. Bir çok ünlü sanatçınının si ile ayrılma modasının başladığı bu günlerde, Şeşen yönetmen sinin evine güller göndermişti. Çevresindekilere Nilhan Aydın’ı çok sevdiğini ayrıldıktan sonra daha iyi anladığını belirten Şeşen, Fransa’da hazırlatıp getirttiği özel aşk parfümünü de sine göndererek barış için ilk adımı atmış. Ancak bu çabalara rağmen yönetmen yeşil ışık yakmamış. Bunun üzerine Şeşen son çare olarak ortak dostları Özkan Uğur’u barıştırmak için elçi olarak göndermiş ama yine bir sonuç alamamış...

Lahmacunla iftar yaptı

Macar manken Eva Maya, üç yıldır İstanbul’da yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Müslüman olduğunu layan Maya, oruç da tutuyor. Geçen gün Bakırköy’de bulunan Jülyen Güzellik Merkezi’ne ı Elena ile gelen Eva Maya, tepeden tırnağa bakıma girdi. Tüm kadınların güzellige ve bakıma ihtiyacı olduğunu dile getiren Maya, iftarını ise lahmacunla açtı.

Sürpriz doğum günü

Erkan Özerman’a geçtiğimiz hafta Paris’te sürpriz bir doğum günü partisi yapıldı. 59’uncu yaşını geride bırakan Özerman’ın Paris’teki ünlü Türk restoranı ‘Le Sultan’’da toplanan ları, doğum gününü kutladılar. Şarkıcı Corinne Hermes de, Özerman’ın yeni yaşının kutlandığı geceye katılanlar arasındaydı.

i tiyatrocu

Senaryosunu Uğur Uludağ’ın yazdığı, 3 sezondur tiyatro oyunu olarak büyük ilgi gören 3.Tür, televizyon izleyicisiyle buluşuyor. Dizinin başrollerinde Cem Özer, Uğur Uludağ, Yağmur Kaşifoğlu, Deniz Pulaş, Volkan Sevarcan, Hakan Bilgin, Murat Akkoyunlu, Misak Toros, Yeliz Yeşilmen ve Naci Taşdöğen var. 3.Tür’ün sit-com versiyonunda Yosi Mizrahi’nin rolünü Cem Özer, Ece Uslu’nun rolünü ise Yağmur Kaşifoğlu üstleniyor. Bu arada dizinin gösterime girmesi şerefine, oyuncular ve kamera ekibinin birlikte verdiği iftar neşe içinde geçti. Kadroya yeni katılan Nilgün Belgün, omuzundan düşürdüğü bluzuyla apelliğini yine ön plana çıkardı.

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası