Ana Sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Fotogaleriler Kadınlar klübü
Öykü Deneme Ressamlar Seramik Serpilce Örgüler Şirin Gurme Video klipler

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

Previous arrowNext Arrow

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

Haftaya damga vuranlar

Siyasete atılan mankenler. Yeni 'dişi kurt'. Konuşulan aşk üçgenleri. Haftaya damgasını vuranlar.


TÜRKİYE'DEN...

SİYASETİN YÜZÜ GÜZELLEŞİYOR

AKP Rus mankeni reddetti

7 yıl önce Müslüman olan Eva Emel Maya, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na giderek AKP Gençlik Kolları'na üye olmak için başvuruda bulundu. Ancak Maya'nın bu başvurusu reddedildi.

Yakında Meclis'te mankenleri de görebilecek miyiz

Siyaset sahnesinin yüzü güzelleşiyor... Podyumların ünlü mankenleri birer birer siyasete soyunmaya başladı. Tuğba Özay'ın CHP'ye üye olmasının ardından 'kadın olmamış' raporuyla gündeme gelen Şebnem Schaeffer, DYP'ye üye oldu. Daha sonra Doğa Bekleriz ve Ahu Tuğba da aynı partinin saflarına katıldı.

GAMZELİ AŞIKLAR AYRILDI

İşte evliliği bitiren pozlar

Haftanın en çok konuşulan olaylarından biri belki de en çok konuşulanı 5 ay önce görkemli bir düğünle evlenen yazar İclal Aydın ile TUna Kiremitçi'nin boşanacaklarını laması oldu. Kiremitçi'nin hamileyken terkettiği eşi Yasemin'in evine taşındığı söylendi. Daha sonra ortaya atılan iddia ise çiftin, Anneyiz.Biz dergisinin, babaların gözünden ve kaleminden annelerin portresini anlattığı etkinlik için Tuna Kiremitçi'nin eski eşi Yasemin ve üç yaşındaki oğlu Can'ı fotoğraflaması olduğu söylendi.

SENFONİK AŞKTA SON PERDE

Ünlü oyuncu Hande Ataizi ile ünlü piyanist Fazıl Say'ın aşkı dört ayda bitti. Çift, iki gün önce yollarını ayırdı.Yaklaşık dört ay önce Hande Ataizi'nin, Fazıl Say'ın Eskişehir'deki konserine gitmesiyle ortaya çıkan ilişki, Ataizi'nin "Ben popüler kültürü temsil ediyorum, Fazıl daha sofistike bir kültürü" lamasıyla manşetlere taşınmıştı.

Ayrılığın nedeni olarak, Fazıl Say'ın bir ay önce verdiği röportajda, "Hande'den önce çok cimriydim, şimdi para harcamaya başladım" lamasının gösteriliyor. Röportajın ardından, "Ben para nan bir kadınım, kaldı ki Fazıl da dünyanın en iyi nan piyanisti değil" diyen Ataizi'nin kamuoyunda "Fazıl Say'ın parasını yiyor" imajından çok rahatsız olduğu için sık sık Say'la tartıştığı, röportajlarında daha dikkatli olması için ünlü piyanisti uyardığı öğrenildi.

KURTLAR VADİSİ'NE YENİ GÜZEL

"Dişi Kurt" Nefise

"Kurtlar Vadisi" dizisinde Polat Alemdar'ın yeni si Hande Subaşı olacaktı ama son anda değişti. İlk bölümü yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından durdurulan "Kurtlar Vadisi - Terör" dizisi, 19 Nisan'da yeni bölümleriyle izleyicinin karşısına çıkacak. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar'ın yeni sinin Hande Subaşı olacağı lanmıştı. Ancak dizide son anda bir değişiklik yapılarak Subaşı'nın yerine Necati Şaşmaz'la birlikte daha önce reklam filmlerinde rol alan Nefise Karatay'la anlaşıldı. Reklam filmi sırasında Şaşmaz ile Karatay arasında aşk dedikoduları da çıkarılmıştı. Reklam çekimleri sırasında çıkan bu dedikodular, taraflar tarafından reddedilmişti. Ancak bu aşk, şimdi dizide yaşanacak.

Eyşan Özhim'in hayalleri yıkıldı

Dior'un yüzü olmak için aralarında Cindy Crawford ve Helene Christensen gibi top modellerin de bulunduğu bir çok iddialı isimle yarışan Özhim, rakiplerini geride bırakmayı başararak 100 bin Euro'luk bir anlaşma imzaladı. Ancak Fransa'da çalışma izni alamayınca hayallerine veda ederek geri döndü. Dior, Eyşan Özhim'in yerine Helena Christensen ile anlaştı.

İSTANBUL'DAN DJ'LER GEÇTİ

Sıradışı DJ'den sıradışı şov

İstanbul kısa aralıklarla iki DJ'yi misafir etti. Önce DJ Niki She Va'da izdihama yol açtı. Sonra da Ukraynalı 'transparan DJ' Malika, deyim yerindeyse İstanbul'u birbirine kattı. İstanbul, Malika'nın şovunu uzun süre unutamayacak gibi görünüyor.

Asia da DJ'lik yaptı

26. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nin konuğu olarak İstanbul'a gelen yıldız Asia Argento, hayranlarını hem oyun gücü hem de DJ performansıyla büyüledi. Ünlü İtalyan yönetmen Dario Argento'nun asi kızı Asia Argento, İstanbul Film Festivali'nin konuğu olarak geldiği İstanbul'da bir de parti verdi. Ünlü oyuncu, rol aldığı "Marie Antoinette" filminin 6 Nisan akşamı Yeni Melek'teki gösteriminden bir gün önce Babylon'da DJ set parti verdi. Argento, techno'dan disco'ya farklı türlerde çaldığı müziklerle dinleyenleri büyüledi.

İKİ AŞK ÜÇGENİ

Bundan sonrası bizim

Tamer Karadağlı- Arzu Balkan- Deniz Uğur Sunat üçgeni geçen haftanın da en çok konuşulan olaylarından biriydi. Eşinden ve evinden ayrıldığını lamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Karadağlı, boşanıp boşanmayacağı konusunda bir lama yapmadı. Ancak "Bundan sonrası artık eşimle benim aramda" diyerek tartışmalara şimdilik son noktayı koydu.

'Deniz'li bir başka aşk üçgeni daha

Bir başka aşk üçgeni de Deniz Seki , Hüsnü Şenlendirici ve eşi Nazire Şenlendirici arasındaydı. Seki ile ilişkisini önce yalanlayan sonra da kafa karıştırıcı lamalar yapan Şenlendirici, "48 saat sonra lama yapacağım" dedi. Şenlendirici "Ben Deniz'in peşinden koştum. Evli olduğum için o benden kaçtı. Evliliğimde sorunlar vardı. Deniz'e karşı bir şeyler hissettim. Sorumluluk benim. Deniz yuva yıkan kadın değil" diye konuştu.

MEHMET GÜNSÜR CEPHESİNDEN SÜRPRİZ HABER

Altı ay önce baba oldu

Uzun yıllar İtalya'da yaşayan, Mehmet Günsür'ün altı ay önce baba olduğu ortaya çıktı.Uzun yıllar İtalya'da yaşayan, Türkiye'de ise "Hamam" ve "Anlat İstanbul" filmleri ile tanınan Mehmet Günsür'ün altı ay önce baba olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz yaz altı aylık hamile olduğu konuşulan İtalyan si Katerina Mongio ile Kanlıca'daki Aija Otel'de nikah masasına oturan genç oyuncu, yaşadığı mutluluğu "Baba olmak başka bir şey" sözleriyle özetliyor.

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası