Ana Sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Fotogaleriler Kadınlar klübü
Öykü Deneme Ressamlar Seramik Serpilce Örgüler Şirin Gurme Video klipler

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

Melek Yargıcı'nın İlk defile heyecanı

Defileye Eva Emel Maya'da Katıldı

Eski manken Melek Yargıcı, modacı olarak sektöre döndü. En büyük hedefinin Melek Yargıcı markasını dünyaya tanıtmak olduğunu söyleyen modacı, ilk defilesini önceki akşam Sultanahmet Binbirdirek Sarnıcı’nda düzenledi. 28 parçalık koleksiyonun tanıtıldığı gecede Tuğba Özay, Elly Rosa, Didem Erol, Sima Karataş, Burcu Okutulmuş, Eva Maya, Bianca, Iveta, Patricia, Petra, Barbara gibi birçok Türk ve yabancı manken podyuma çıktı. Eski podyum arkadaşına destek olmak için defilede görev alan Tuğba Özay, Neslihan Yargıcı’nın isim benzerliği nedeniyle Melek Yargıcı’ya laf atması konusuna da değindi. "Soyadlar problem yaratmaz. Mesut Yılmaz örneğine bakın mesela; Türkiye’de Yılmaz soyadlı birçok kişi var" diyen manken, bu sözleriyle bir dönem birlikte olduğu Kürşat Yılmaz’a da göndermede bulundu.

Nathalie perde dedi

Belçikalı yazar ve yönetmen Philippe Blasband’in yazdığı, Zuhal Olcay ile Tilbe Saran’ın rol aldığı iki kişilik "Nathalie" adlı oyun, Kenter Tiyatrosu’nda perdelerini açtı. 16 yaşından küçüklere tavsiye edilmeyen oyunun galasına, sanat dünyasının ünlü simaları büyük ilgi gösterdi. Bu oyunun provaları sırasında söylediği "Hiçbir erkek 500 bin euro’ya değmez. İntikam için para harcanmaz" sözleriyle yeni bir polemik başlatan Zuhal Olcay’ın ise galada çok heyecanlı olduğu görüldü. Oyun sonrası Cem Davran, Berna Laçin, İzzet-İpek Günay, Gül Sunal, Göksel Kortay gibi dostlarının tebriklerini kabul eden Olcay, son zamanlarda tartışılan sanatçıların mal varlığı bildirimi konusuna da anlam veremediğini söyledi. Hazım Körmükçü davete 8 aylık hamile eşi Hilal Özdemir ile geldi.

24 Şubat 2006

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası