Ana Sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Fotogaleriler Kadınlar klübü
Öykü Deneme Ressamlar Seramik Serpilce Örgüler Şirin Gurme Video klipler

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

Previous arrowNext Arrow

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

Macar Asıllı Rus Manken Eva Emel Maya Türk Oldu

Tevfik Elçioğlu & Ayşe Betül Ağacık, Grafik Saati,
İstanbul, 10 Ekim 2006- Macar asıllı Rus Manken Eva Maya, Alman Hıristiyan-Ortodoks bir anne ve Musevi bir babanın kızı olarak doğdu. Ailesiyle birlikte Rusya'nın soğuk rüzgarları altında hayata tutunmaya çalışan Eva, istediği başarıyı Rusya'da tutturamayınca sansını Türkiye'de denemeye karar verdi.

Türkiye: "Tam aradığım yer"
7 sene önce Türk Topraklarına adım atan Eva; kendi ifadesiyle "aradığı yeri bulduğuna' karar verdi. İthal futbolcu ve manken furyasının hiç durulmadığı ülkemizde, kendisine manken olarak yer bulmaya çalışan Eva, istediği işleri alamıyordu ama umudunu yitirmemişti.

Türk Vatandaşlığı ve lık
Bir süre ülkesine dönen Eva Türkiye'ye ilk geldiği yıldan 1 sene sonra Türk vatandaşlığına geçip çok beğendiği bu ülkeye geri döndü. Adını Emel olarak değiştiren Eva, manken camiası içinde kendine yer edinmeye çalışıyor; bol bol pozlar veriyor ancak olmuyordu.


"Olmuyor, olamıyor." Eva'nın adının anılmadığı günler

Eva Maya da her insan gibi başarılı olmak istiyor ancak çalıştığı iş kolunda adı bile geçmiyordu.
 Ama olsun dedi çalıştı didindi ve çok sevdiği, hatta vatandaşlığını seçtiği bu ülkeyi terk etmedi.

Sıfırdan Zirveye: "Doğru Yolu Buldum, Müslüman Oldum"

Eva Maya; Türkiye'ye geleli 7 sene olmuştu; Ramazan'ın ilk günü idi. Eva çok doğru bir zamanda, mesleki açıdan da çok doğru bir lama yaptı. Ramazan'ın ilk günü "Doğru yolu buldum, Müslüman oldum" diyiverdi. Ama Müslüman ve Eva mesleğinin gereğini yapmaya Ramazan'da da devam etti.

Eva'nın Reytingi Nasıl Zirve Yaptı?
Eva'nın reytingi, sıfırdan zirveye çıktı. Daha iki gün önce pozlarını ve gece hayatını görmeye alıştığımız güzel mankene basının büyük bölümünden destek geldi. Basın ve Türk halkı Eva'yı el üstünde tutmaya başladı, haber programlara konuk oldu.
Türban Çıkarılıp öp*şülen Sahneler
Ancak Eva'nın çevirmekte olduğu filmden ve öp*şme sahneleri basına yansıyınca doğal olarak akla şu sorular takıldı; "Yoksa Reklam mı?", "Bu ne pehriz ,bu ne lahana tursusu?"

Bir Sözümüz de Eva Maya'ya Olacak...

Emel (nam-ı değer Eva); Oynadığın filmde rolünün gereğini yerine getirmen, podyumlarda giydiğin elbiseyi güzel taşıman çok normal. Ancak Müslüman olduğunu ladığın ve TÜRBAN taktığın tarih ve devamındaki gelişmeler ibarıyla, insanların kendilerine "yoksa kandırılıyor muyuz?" diye sorması da bir o kadar normal. Dileğimiz odur ki mesleki olarak çok doğru zamanda yaptığın bu laman samimi olsun. Emel "Samimiysen üzülme; çünkü bir süre sonra, insanlar seni hiç kuşku duymadan kucaklayacak, çevirdiğin ve çevireceğin filmlerdeki sahneleri samimiyet değerlendirme kriteri olmaktan çıkarıp rolünün gereği olarak algılanacaktır..."

 Tevfik Elçioğlu & Ayşe Betül Ağacık, Grafik Saati, İstanbul

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası