Ana Sayfa Annelik Bayan Bilen El Sanatları Fotogaleriler Kadınlar klübü
Öykü Deneme Ressamlar Seramik Serpilce Örgüler Şirin Gurme Video klipler

eva emel maya türbanlı manken videoları resimleri macar manken rus manken

Eva Emel Maya

Previous arrowNext Arrow

Tags: eva maya, eva emel maya, emel maya, eva emel maya resimleri, eva mayanın, eva maya türbanlı manken, video, eva maya videoları resimleri, türbanlı manken, macar manken, rus manken, resimleri

AKP'ye  üyelik başvurusu yapan manken Eva Emel Maya Recep Tayyip Erdoğan'ı politikacı olarak çok beğendiğini söyledi.

 

TÜRBANLI MANKEN EVA MAYA 1. Bölüm

Eva Maya: "Doğru yolu buldum, Müslüman oldum"....
SAMİMİ MİSİN EVA, YOKSA BU BİR REKLAM MI?


Tevfik Elçioğlu, Ayşe Betül Ağacık, Grafik Saati, İstanbul- Ramazanın ilk günü, bütün medya, sözüm ona şok haberle çalkalandı. 7 senedir Türkiye'de bulunan, Macar asıllı Rus manken Eva Maya; "Doğru yolu buldum, Müslüman oldum" dedi.

Ne güzel, diyorsunuz değil mi? Ben de öyle demiştim. Ama Eva; yeni Müslüman olmamış, 6 senedir Müslüman'mış!

Eva'nın 6 senedir verdiği pozlara ve çevirmekte olduğu filmde oynadığı role bakınca, insanın aklına hemen şu soru takılıyor.

Dililong, Şimdi Reklamlar, Manken Bank iyi günlen diler...

Eva bu 6 senede neler yaptı, hangi dergilere nasıl fotoğraflar verdi? Eva MAYA "Doğru yolu buldum, Müslüman oldum"dediği günlerde hangi filmde ne tür sahnelere imza attı. Bir gazeteci olarak karşıma gelen her konuda olduğu gibi, bu konuda da kendime sordum. ACABA??? Acaba bu bir reklam olabilir mi?

DÜNE KADAR EVA MAYA ADINI DUYAN VAR MIYDI?

Düne kadar magazin camiası dışında kimsenin tanımadığı ancak "Doğru yolu buldum, Müslüman oldum" dedikten sonra, Reha Muhtar'ın Pisti programına bile konu olan Eva Maya; ekranların aranan ismi haline geldi.

Eva Maya doğru yolu bulmuş mudur bilemeyiz ama doğru zamanda doğru lamayı yapmış gibi görünüyor.

Eva Maya reklam peşinde olabilir mi? Eğer öyleyse yani bu bir reklamsa; Türk halkı olarak yabancılara karsı, haddinden fazla mı duyarlı davranıyoruz? Toplum olarak reklamlar denince kolay mı inanıyoruz?


Ama belki de Eva samimidir. Ben kendi adıma, yani biz diyoruz ki, "6 senedir Müslüman olduğunu iddia eden, Eva; eğer samimiysen hoş geldin aramıza ama yok eğer reklam yapıyorsan yazık sana...

" Grafik Saati" olarak Eva Maya'nın müslüman olduğunu iddia ettiği son 6 yılda neler yaptığını inceleyeceğiz ve Türk milletinin duyarlılıklarını savunmaya devam edeceğiz.
Yazan: Ayşe Betül Ağacık, Tevfik Elçioğlu

Bu sayfa 10 Temmuz 2011 tarihinden sonra  defa ziyaret edilmiştir.

Gizlilik Politikası