Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler
 

doğa rutkay resimleri

Doğa Rutkay Fotoğrafları Resimleri

Doğa Rutkay Kenan Doğulu Konserine Gitti

Doğa Rutkay Fotoğrafları
 
Kenan Doğulu, konserinde özel olarak hazırlanan sahnede, yaklaşık 6 bin kişiye müzik dolu unutulmaz bir gece yaşattı.

Geçen yazın en çok konuşulan konserine imza atan Kenan Doğulu, bu yıl da yaz konserlerinin açılışını BKM Açıkhava’da etkinliklerinde yaptı. Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda muhteşem bir konser verdi. Özel olarak hazırlanan sahnede, şarkılarının yanı sıra performansıyla da dikkat çeken Doğulu, yaklaşık 6 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Açıkhava'daki konserine Eurovision şarkısı "Shake it up Şekerim"le başlayan Doğulu, "Çakkıdı", "Baş Harfi Ben", "Aşk Tanrısı" gibi son albümündeki şarkılarla devam etti. İlk bölümün sonunda Doğulu, bir dönem "Kuşu Kalkmaz" adlı şarkısıyla gündeme gelen ve müstehcen bulunduğu için şarkısı yasaklanan Sultana ile düet yaptı. Açıkhava'yı hıncahınç dolduran Doğulu'nun, dans gösterileriyle renklendirdiği konseri için tiyatronun sahnesi de özel olarak hazırlandı. Metal pullarla bezeli duvarlarla süslenen sahnenin ön bölümündeki merdivenler de plazmalarla donatıldı.
Konseri izleyenler arasında Hepsi grubu, Ebru Şallı, Didem Uzel, Pınar Altuğ ve si Yağmur Atacan, Sezin Erbil, Doğa Rutkay, Nurettin Hasman ve si Eda Taşpınar gibi ünlü isimler de vardı.
Editor_mail

Gizlilik Politikası