hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat: "Önce albüm sonra aşk". Ebru Polat resimleri

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat sevgilisiyle görüşemiyor

Yeni albüm hazırlıkları için Londra’da bulunan ünlü şarkıcı Ebru Polat albüm çalışmalarının yoğunluğundan ötürü sevgilisi ile görüşemiyor.

Ebru Polat: "Önce albüm sonra aşk"

Büyük hedefleri olan ve ünü Türkiye dışına taşan ünlü sanatçı “albüm çalışmalarım için Londra’da bulunmam gerekiyor. Bu yüzden sevgilim ile görüşemeyeceğiz. O fırsat buldukça yanıma gelecek” dedi.

 Türkiye’deki prodüktörlere güveninin kalmadığını söyleyen ünlü şarkıcı bu yüzden albümünü yurt dışında hazırlıyor. Mankenlik tekliflerini de değerlendiren Ebru Polat’ın güzelliği de sesi gibi dünyada büyük yankı uyandırıyor.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası