hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat 2010 albüm resimleri şarkıları klipleri video fotoları

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat 2011 Albümü

Ünlü sanatçı Ebru Polat 2011 albümünü hazırlıyor. Ebru Polat son olarak 2009 Ekim ayında Kalp Ayazı isimli 10 parçalık albümü Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya sürmüştü.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olan ve Royal Academy’de müzik eğitimini tamamlayan Ebru Polat, 2007 albümü “Çetin Ceviz” 2008 albümü “Çok Geç” ve 2009 albümü ‘Kalp Ayazı’nın ardından şimdi de 4. albümünü piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası