hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat giyimiyle de 1 numara oldu. Ebru Polat resimleri şarkıları video klipleri

Sponsor bağlantılar
 
Ads
 

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Diğer magazin Türkiye sayfalarından

Ads

Ebru Polat 1 numara oldu

Hem şarkıları hem de bilgisi görgüsü ve güzelliğiyle hem Türkiye hem de dünyada büyük beğeni toplayan sevilen şarkıcı Ebru Polat bu sefer de giyim tarzıyla number one oldu.

Ebru Polat en iyi giyinen ünlü

Bir internet sitesinin yaptığı araştırmaya göre en iyi giyinen ve giyimiyle moda oluşturan avukat şarkıcı ve manken Ebru Polat “en iyi giyinen ünlü” seçildi. Ebru Polat bu birincilik ile giyimiyle dikkat çeken diğer ünlüler gibi tanınmış ikoncan İvana sert’i de geride bıraktı. Geçtiğimiz yıllarda tarzı en beğenilen ünlü olarak İvana Sert seçilmişti.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası