hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat: "Alış veriş bağımlılığından kurtulmak için yardım alacağım"

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat: Giyim kuşam için harcadıklarım olmasa emlak zengini olurdum"

Türkiye’nin gururu olan ünlü şarkıcılardan Ebru Polat “Bir kötü huyum var. Ben tam bir alışveriş bağımlısıyım. Eğer kıyafet için bu kadar para harcamasaydım şimdi emlak zengini olurdum” dedi. Bütün kıyafetlerini yurt dışından getirten ve ünlü markaların kıyafetlerini giyen tanınmış giyim kuşam mağazalarından alış veriş yapan ünlü Türk şarkıcı Ebru Polat: “Alış veriş bağımlılığından kurtulmak için profesyonel yardım alacağım” dedi

Kıyafet alışverişini yurtdışında yapan Polat bir alışveriş bağımlısı olduğunu söyledi. Bu konuda profesyonel yardım almak istediğini belirten Polat, "Eğer kazandığım parayı kıyafete yatırmasaydım emlak zengini olmuştum" dedi.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası