hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading
Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads
2007'de Çetin Ceviz 2008'de ise Çok Geç isimli albümü yaptı. Bir Sezen Aksu bestesi olan “seni yerler” isimli şarkıyla dikkat çekti.

2009 yılı yazında Sezen Aksu'nun “seni aldattım” Serdar Ortaç'ın “inanamıyorum” ve albüme adını veren “kalp ayazı” şarkılarının da içinde yer aldığı “kalp ayazı” albümünü yaptı. 2010 yılında yaptığı single ile de ses getiren sanatçı Ebru Polat 2011'e de hızlı girdi.

Sanatçı yeni albüm hazırlıklarını sürdürüyor.

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası