hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat İzmir konseri. Resimleri şarkıları video klipleri haberleri hayatı

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat İzmir’de

Ünlü sanatçı Sezen Aksu’nun klasik şarkılarından ‘Seni Yerler’i coverlayan ve büyük başarı kazanan Ebru Polat İzmir’in tanınmış eğlence mekanları arasında yer alan Suitte’de sahneye çıkacak.

Suite sahnesinde hayranlarının karşısına çıkacak olan Ebru Polat; “eğlenceli şarkılarım ile hayranlarıma müzik ziyafeti çekeceğim” dedi. Sesi kadar dansları ve güzelliği ile de dikkat çeken sanatçı; “İzmir’de sahne almak heyecan verici” dedi.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası