hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat "Seni Yerler" dedi. Polat'ın resimleri fotoları albümleri videoları şarkıları

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat nasıl çıkış yaptı

Gecce dergisine röportaj veren şarkıcı Ebru Polat Sezen Aksu’nun ‘Kız Seni Yerler’ isimli şarkısını yorumlama fikrinin nasıl doğduğunu açıkladı.

“Seni Yerler” şarkısını geçmişten beri çok sevdiğini söyleyen ünlü şarkıcı ve manken Ebru Polat: “ Bu şarkı hep benim olsun isterdim. Bir gün geldi ve ben o şarkıyı yorumlama şansı buldum. Gerçekten de o şarkı o yaza damgasını vurdu” dedi.

Haber: hayata-dair.com

Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası