hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat'ın başarılarla dolu hikayesi, resimleri, video ve şarkıları

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat ve Kap Ayazı'nın hikayesi

Yazan: Tevfik Elçioğlu, Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi, İstanbul

Ebru Polat hatırlanacağı üzere “Kalp Ayazı” albümüyle başarıdan başarıya koşmuştu. Peki bu albümdeki şarkıların isimleri ve albüme emek verenler kimler idi? Elbette pek çoğumuzun zihinlerinde halen 1 numara olan bu şarkıları hatırlamakta fayda var. “Kalp Ayazı” albümünde Serdar Ortaç’ın ‘İnanamıyorum’ ve albüme adını veren ‘Kalp Ayazı’ şarkısı, Ferhat Can’ın ‘Aşk Bitti’ ve ‘Para’ Sezen Aksu’nun ‘Seni Aldattım’ isimli şarkısı ile Habil Ceylan’ın ‘Ben Aşk Diye Yanarken’ isimli şarkıları yer almıştı. Aynı albümde Ebru Polat’ın Deniz Seki için yazdığı ‘Delikanlı Kız’ isimli bestesi de vardı.

Bu albüm kendi başarısının ötesinde bir anlamı daha vardı elbet. Artık Ebru Polat adının ülke sınırlarını aşması ve dünyaya yayılması gerekiyordu. Ebru Polat adı yurda sığmaz olmuş ve beklentiler artmıştı. Şimdi biz de Grafik Saati olarak Ebru Polat’ın başarılarla dolu sanatçılığının sınırlarının nerelere çıkacağını takip ediyoruz elbet.

Yazan: Tevfik Elçioğlu, Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi, İstanbul

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası