hayata-dair.comHayata Dair hayata-dair.com

ebru polat video klip izle şarkıları dinle

ebru polat resimleri

Video Klipler

Ünlü resimleri foto galeriler ünlülerin hayatı dedikodu haberleri magazin

Loading

Ebru Polat “Kadınlar beni çok seviyor” Polat'ın resimleri haberleri videoları

Sponsor bağlantılar
Ads

Ebru Polat  foto Polatın şarkıları  resimleri

Ebru Polat Önceki resimEbru Polatın sonraki resmi

Ads

Ebru Polat'ın hedef kitlesi kadınlar ve çocuklar

Ünlü şarkıcı Ebru Polat; kadınlar ve çocukların kendi hedef kitlesini oluşturduğunu söyledi. Kadınların ve çocukların kendisini çok sevdiğini söyleyen Ebru Polat bunun kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

‘Kalp Ayazı’ albümünde yorumladığı Serdar Ortaç bestesi ‘İnanamıyorum’ şarkısının video klibini çok sevdiğini belirten Polat ‘şarkılarımda daha iyi yorum yapabilmek için vokal koçum Cihan Okan ile çalışıyoruz’ dedi.

Haber: Tevfik Elçioğlu, Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi, İstanbul

Copyright: Bu yazı ve sitede yer alan Grafik Saati Online Kültür Sanat ve Müzik Dergisi yayınlarının tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterip link verilmeden ve İzinsiz olarak kullanılması yasaktır. Kaynak gösterilmek ve link verilmek suretiyle ve ancak 1 paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Bunun haricinde sözü geçen içeriğin bir bütün olarak çoğaltılması aktarılması, yayınlanması ve burada bahsi geçmeyen diğer vasıtalarla kullanılması; kaynak gösterilse dahi, yazarın, hak sahibi veya diğer hak sahiplerinin, bununla beraber ve bunun yanı sıra http://hayata-dair.com internet sitesinin doğrudan ve (veya) yazılı izni alınmaksızın kullanılması yasaktır.

gizlilik politikası