GAMZE ÖZÇELİK PEKTAŞ FOTOĞRAFLARI

GAMZE ÖZÇELİK PEKTAŞ ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

GİRİŞ
Ünlü Oyuncu Gamze Özceligin Kötü Adamlara (Oyuncak) Silah Çektiği Foto

Çağla Kubat: "Gamze Özçeliğin yerine geçmedim"

Bu sezon "Arka Sokaklar" dizisinin oyuncu kadrosuna katılan milli sörfçü ve eski manken Çağla Kubat, hamileliği nedeniyle diziden ayrılan Gamze Özçelik'in rolünü canlandırmayacağını belirtti.

Kubat, "Gamze Özçelik'in yerine geçeceğim söyleniyor, bu doğru değil. Gamze diziden eşi Uğur Pektaş ile beraber zaten ayrılacaktı. Ayrıca Gamze'nin yerine geçmek çok iddialı olurdu. Benim canlandıracağım rol, yepyeni bir polis karakteri olacak. Bu karakterin bana çok oturacağını düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde Alaçatı'daki sörf festivalinde olacağımız için bana 10 gün kadar zaman tanıdılar. Döndükten sonra tamamen diziye odaklanacağım" açıklamasını yaptı.
Bu arada geçtiğimiz günlerde si Jimmy Diaz ile el ele görüntülenen Kubat, "Oraya gitme amacımız, Sakız Adası'nı sörf yaparak geçmekti. Ben oraya çok başarılı beş sörfçüyle gittim. Orada kaldığımız süre içinde de elele görüldük olay oldu. Evet, bir erkek ım var, bir seneyi geçti ve el ele dolaşıyoruz tabii ki. Aramızda evlilik konuşmaları da yapıyoruz. Ama henüz kesin karar vermiş değiliz" dedi.

foto galeri geri tuşufoto galeri ileri tuşu

 

Gamze Özçelik ResimleriArka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerine hazırlanıyorGamze Ozcelik Resimleri FotograflariGamze Ozçeliğin ve Uğur Pektaşın maceraları devam ediyor. Pektaş ve Özçelik her pazartesi Arka Sokaklarda

Ziyaretçi Sayacı Mail

 

Gizlilik Politikası