Ana Sayfa  Annelik  El sanatları  Haber  Magazin Dünya Magazin TR  Ressamlar  Seramik  Tiyatro  Yazı Yemekler

öykü serter resimleri biyografi işler güçler oyuncuları facebook nur serter twitter

Sunucu ve oyuncu Öykü Serter resimleri biyografi

Öykü Serterin pozuOyku Serter giÖykü Serter icli oyku Serterin iççamasirli poları

Öykü Serter çorabıylaÖykü Serter fotoğraflarıi sunucu Öykü Serter ResimleriRahşan Öykü Serter

Öykü medya dünyasına radyocu olarak başladı.Capital Radyo ve Number One Fm'de çalıştı. 5 te 5 programı ile televizyona girdi.

Öykü Serter Oyku Serterin  kleriDeri elbiseli pozlariOyku Serter Rahsan Öykü Serterin jartiyerli resmiÜnlü sunucu

Öykü Serter kim hakkında biyografi - Hayatı

Yarışma Programları

Anadolu Ateşi
Akademi Türkiye
Biri Bizi Gözetliyor
Acemi Birlik
B.U.M.
Programlar
NTV Eksen
TGRT Müzik Programı
TGRT Haber / Belgesel
Tv 5 te 5

Öykü medya dünyasına adımını radyoculuk ile atmıştır. Önce Capital Radyo ardından Number One Fm'de çalışmıştır. Televizyon izleyicisinin dikkatini ise ilk olarak sunduğu 5 te 5 programı ile çekmiştir. Osmanlıca merakının yanı sıra kendi yarattığı " izlekler" cümlesi de epey dikkat çekmiştir. 5 te 5'ten sonra bir süre haber/ belgesel programı hazırlamış daha sonra da konuklu müzik programı sunmuştur. En büyük özelliklerinden biri bütün metinlerini kendisi hazırlamasıdır.
Türkiye'de milyonları peşinden sürükleyen Biri Bizi Gözetliyor yarışma proramının bütün serisinin sunuculuğunu da yapan Öykü haftada 6 gün canlı yayında idi. Biri Bizi Gözetliyor'dan sonra Akademi Türkiye ve Anadolu Rüzgarı yarışma programlarının da vazgeçilmez sunucusu olmuştur.

Oyunculuk tutkusu ile dizi oyunculuğuna yönelen Öykü İstanbul Şahidimdir ile ilk tecrübesini yaşamıştır. 2006 yılında Ah Polis Olsam dizisi ve B.U.M. yarışma programı ile izlediğimiz Öykü, 2007 yılında Acemi Birlik ve bir klasik haline gelen Biri Bizi Gözetliyor ile ekranlarda idi. Öykü şimdilerde ise 2008 Ocak ayından itibaren yayınlanacak Akademi Türkiye programına hazırlanmak ile meşgul.

Dizileri

Ah Polis Olsam

Başrollerinde Şafak Sezer, Atilla Arcan, Cem Kılıç, Öykü Serter, Pınar Tarlabaşı, Volkan Girgin, Okan Selvi ve Ferhat Yılmaz’ın oynadıkları dizinin yapımcılığını Sinan Çetin üstleniyor. Yönetmenliğini Cem Akyoldaş’ın yaptığı, senaryosunu Hakan Haksun’un yazdığı dizi 2006 yılında Kanal D’de izleyicileriyle buluşuyor.

Bir polis okulunda geçen maceraları anlatan ve “aksiyon – komedi” unsurları taşıyan “Ah Bir Polis Olsam” da Polis Okulu hayatının yanı sıra her bölümde farklı maceralar da ekrana geldi.

B.U.M.

Almanya’nın tozunu attırdı, Amerika’yı fethetti. Gösterildiği ülkelerin en çok izlenen eğlence programlarından biri olan “Clever”, B.U.M. adıyla Türkiye’de 2006 yılında yayınlandı...

İki ünlü konuğa sorulan basit bilimsel soruların cevapları stüdyoda deneniyor ve ortalık tam bir bayram yerine dönüyor.

B.U.M.’un sunuculuğunu Öykü Serter ile birlikte deneyleri yapan profesör tiplemesiyle Ragga Oktay yaptı.

Bilimsel Uygulamalar Merkezi’yle eğlenecek, öğrenecek ve çok şaşıracaksınız…

İstanbul Şahidimdir

Öykü Serter'in ilk oyunculuk deneyimi olan senaryosunu Meral Okay'ın yazdığı dizi Tarsus Amerikan Kolejinde başlayan arkadaşlıkları dostluğa dönüşen 3 genç kadının var olma , aşık olma hikayelerini anlatmaktadır.bazen asla yan yana gelebileceğini düşünemediğimiz dağların aslında nasıl kolayca birlikte durabileceklerini, geçmişin kolayca kapanabilecek ufak bir hesap haline dönüşmesinin hikayesidir İstanbul Şahidimdir..

2021 yılında şef akademi programını sundu

Gizlilik Politikası